Якісна гідроізоляція для даху – запорука довговічності будь-якої будівлі. Ось чому укладання гідроізоляції на дах повинна проводитися максимально обережно і з застосуванням кращих витратних матеріалів, адже саме вона «приймає» на себе більшу частину атмосферних опадів.

Чи збираєтеся ви провести ремонт гідроізоляції даху або ж захистити покрівлю одразу після спорудження будівлі – такі роботи повинні виконуватися виключно за певною технологією.

Залежно від виду і свого хімічного складу матеріали для ізоляції діляться на кілька видів:

  • гідробар’єр і антиконденсатні плівки;
  • полімерні плівки-мембрани;
  • ін’єкційні і проникаючі матеріали;
  • обмазувальні і гідрофільні матеріали.

Щоб правильно купити гідроізоляцію для даху, слід враховувати такі фактори, як зручність нанесення, швидкість полімеризації (висихання), довговічність ізоляційного шару, стійкість до зовнішніх чинників і еластичність матеріалу.

Сучасна гідроізоляція даху будинку виконується за допомогою «рідкої гуми». Такий матеріал дуже простий у нанесенні і довговічний, а його особлива структура і хімічний склад дозволяють використовувати «гуму» навіть в умовах сильних перепадів температур.

Гідроізоляція даху своїми руками

Перевага товарів від бренду Alchimica – простота і зручність використання. Досить купити гідроізоляцію для даху (підбирати мастику слід, виходячи з особливостей матеріалу і поверхні покрівлі), після чого приготувати робочий склад і нанести його.

«Рідка гума» наноситься за допомогою звичайного будівельного валика і дуже швидко полімерізіруется. Таким чином створюється надійна гідроізоляція даху, ціна якої невелика – більше того, вже готовий шар ізоляції не вимагає додаткового обслуговування протягом довгих років!

Краща гідроізоляція для даху – ціна знижена!

Гідроізоляція на дах може бути доповнена бітумом (у разі укладання на «свіжу» покрівлю) або використана в якості матеріалу для ремонту старого даху. Якщо проводиться гідроізоляція бетонної даху, її необхідно обробити праймером (грунтовкою), оскільки невеликі тріщини або нерівності поверхні бетону повинні бути максимально загерметизовані.

Alchimica – це якісна гідроізоляція для даху, купити яку ви можете за найвигіднішими цінами! Вибирайте потрібні вам мастики прямо на сайті – якість гарантована!

Leave a Reply