Гідроізоляція плоских дахів є обов’язковим етапом будівництва нових житлових або  комерційних будівель. Плоска покрівля дуже зручна в якості підстави для терас, літніх кафе або просторих балконів, а ось відсутність гарної ізоляції може призвести до швидкого руйнування даху через атмосферних опадів, вітру та інших згубних впливів. Та й якість її буде помітно нижче.

Гідроізоляція плоского даху повинна виконуватися відразу після будівництва будівлі – в іншому випадку опади будуть потрапляти всередину через щілини і тріщини в підставі. Оптимальним варіантом ізоляції є рідка гума від Alchimica: поліуретанові мастики лінійки Hyperdesmo дуже легко наносяться на поверхню дахів, а їх унікальна структура гарантує відсутність швів, тріщин і зазорів після полімеризації (застигання) нанесеного шару.

Гідроізоляція плоскої покрівлі рідкої гумою: ключові переваги

Поліуретанові мастики абсолютно безпечні для здоров’я людини, оскільки їх хімічний склад не містить токсинів і інших шкідливих речовин.

Головними особливостями рідкої гуми Hyperdesmo є:

  • швидка полімеризація (засихання) в умовах відкритого повітря;
  • стійкість до сильного ультрафіолетового (сонячного) випромінювання;
  • можливість «холодного» нанесення матеріалів на поверхню;
  • чудові характеристики адгезії (фіксації) з будь-якими типами конструкцій.

Гідроізоляція плоского даху своїми руками також можлива – для нанесення мастики на поверхню не буде потрібно спеціальних інструментів або обладнання. Важливо лише рівномірно розподілити мастику по всій поверхні покрівлі, після чого залишити її на кілька годин до досягнення полімеризації. Для розподілу матеріалу по даху можна використовувати будівельний валик або шпатель.

Гідроізоляція плоскої покрівлі з Hyperdesmo – вигідно і практично!

Гідроізоляція плоскої експлуатованої покрівлі і особливо важлива, оскільки на такому даху (веранді, кафе або балконі) можуть стояти важкі та громіздкі предмети. Уже покладений шар мастики добре захищений від подряпин, тріщин і інших фізичних впливів, а значить – не буде ніякої необхідності в додатковому «підфарбовування» або ремонті покрівлі!

Замовити якісну мастику для гідроізоляції плоских дахів від Alchimica ви можете прямо на нашому сайті – ми впевнені, що наші ціни вас приємно здивують!
Рідка гума для покрівлі,
рідка гідроізоляція даху ,
безшовне покриття,
рідка гума для гідроізоляції даху
гідроізоляція покрівлі

Leave a Reply