Захисні лаки для системи НYPERDESMO

Гарне покриття на терасі або балконі, але потрібен захист ?! І такий матеріал у нас є!

Лак Hyperdesmo-T – створений на основі еластичних аліфатичних поліуретанових смол. Захищає від корозії і гідроізолюють бетон, натуральний камінь, плитку та дерево.

Завдяки своєму складу, поверхня (особливо декоративна), прекрасно захищена, має гарний глянцевий блиск, стійка до механічних впливів, не жовтіє під ультрафіолетом, володіє паропроникністю, повністю прозора і еластична.

Необхідна захист індустріальних підлог (стін)

Hyperdesmo-ADY – однокомпонентне поліуретанове захисне світлостійке прозоре покриття. Захищає від корозії, забезпечує противоскользящий, безпильний, антибактеріальний, гігієнічний бар’єр в виробничих приміщеннях, складах і сховищах, мед. установах, хірургіях і амбулаторіях. Завдяки ультрафіолетовим фільтрам залишається прозорим і не жовтіє на світлі. Можлива антикорозійний захист промислового обладнання. Є фінішним зносостійким шаром.

Тверде і одночасно еластичне безшовне покриття.

Hyperdesmo – D – запобігає корозії бетону, мозайки, керамікии та металу. Витримує середні навантаження, наприклад паркінг, склад, лікарні, холодильні камери.

Дуже добре підходить для обробки і захисту резервуарів з хімічними або біологічними агресивними продуктами, і для очисних споруд. Є фінішним хімічним і зносостійким шаром в гідроізоляційних системах.

Для підвищення антиковзних властивостей і зносостійкості покриття можна посилити сухим фракційним кварцовим піском між шарами системи.

Leave a Reply