Ремонт – це завжди трудомісткий і клопіткий процес. Але головна нагорода після його закінчення – це результат, що перевищує всі очікування! Саме такі відгуки залишають наші клієнти, які вже випробували в дії поліуретанові самовирівнюючі підлоги системи НYPERDESMO – HYPERFLOOR.

Даний продукт являє собою підлогове покриття на основі епоксидної смоли і поліуретану. Підлоги HYPERFLOOR не містять розчинників і на 100% складаються з твердих частинок. При затвердінні матеріалу утворюється безшовне міцне еластичне покриття з відмінною адгезією до різних поверхонь. Не містить органічних розчинників. Виконаний він на основі чистої гидрофобної поліуретанової смоли і спеціальному неорганічному наповнювачі, внаслідок чого після висихання не виникає усадка. Погодьтеся, це дуже важливо і зручно при розрахунках шару, що наноситься на поверхню.

Поліуретанові самовирівнюючі підлоги мають кілька різновидів, так як, в залежності від області застосування, розроблені відповідні технічні складові продукту:

• безшовні жорсткі підлоги з відмінною стійкістю проти абразивного зношування і ідеально підходять для промислових зон з інтенсивним рухом;

• еластичні безшовні підлоги, не утворюють тріщин, для застосування в лікарнях, харчової, хімічної і фармацевтичної та електронної промисловості.

Підходить також для гідроізоляції і захисту плоских покрівель, терас, балконів, басейнів, резервуарів і багато чого іншого.

На відміну від поліуретанових підлог інших виробників, HYPERFLOOR від ALCHIMICA складається з двох компонентів, що не містять летючі органічні розчинники, тому може наноситися в закритих приміщеннях з недостатньою вентиляцією. Абсолютно не токсичний після полімеризації.

Крім цього, до нього ставляться ряд інших переваг:

• відмінна адгезія до більшості будівельних матеріалів;

• утворює тверде і одночасно еластичне безшовне покриття по всій площі нанесення;

• тривалий термін служби;

• термостійкість від -40 ° С до 90 ° С;

• висока міцність;

• висока хімічна та біологічна стійкість. Відмінні механічні показники, абразівоустойчівость;

• не дає тріщин.

Перед використанням HYPERFLOOR слід дотримуватися певного порядку дій. Не рекомендується застосовувати на нетривких поверхнях. Основа повинна бути сухою, хімічно нейтральним, рівним, міцним – без тріщин і руйнувань. Спочатку очистіть поверхню від пилу, іржі, цвілі та інших забруднень. Сліди забруднень від масла, маслянистих речовин або хімікатів потрібно видалити за допомогою відповідних миючих, чистячих і знежирювальних засобів. При можливості поверхню вимити рясної і сильним струменем води або водоструминної обробкою при робочому тиску 150 бар (мінімум 20 л / хв). Грунтовка повинна наноситися на відносно свіжий бетон. У деяких випадках рекомендується попередньо використовувати додаткові матеріали, згідно з інструкцією застосування (епоксидний грунт на водній основі AQUASMART-DUR, епоксидна смола RESIN-21 CLEAR, однокомпонентний проникає грунт MICROSEALER-50). Для змішування в ідеалі підійде низькошвидкістний електричний міксер (до 300 об / хв). Час життя матеріалу після змішування компонентів – 20-30 хв (при 25 ° С). Наносити слід безпосередньо після перемішування і розрівняти до необхідної товщини за допомогою шпателя, щітки або раклі зубчастим шпателем, ракелем або роликом. Після чого бажано пройтися по поверхні зубчатим роликом для видалення утворилися бульбашок повітря. Як фінішу і для захисту кольору від УФ рекомендується використовувати пігментований лак HYPERDESMO® -ADY-E (для отримання глянцевому поверхні) або HYPERDESMO® -ADY (для отримання матової поверхні). Для збільшення механічної або хімічної стійкості рекомендується використовувати захисне покриття HYPERDESMO® -D або HYPERDESMO® -ADY. Після відкриття суміш можна зберігати більше 12 місяців в оригінальній упаковці в сухому і провітрюваному приміщенні при температурі 5 ° С – 25 ° С.

Під час виконання роботи важливо дотримуватися заходів безпеки, а саме: в закритих приміщеннях забезпечити хорошу вентиляцію і індивідуальні засоби захисту від органічних парів!

Як бачимо, робота з поліуретановими самовирівнюються статями системи НYPERDESMO досить проста. Спробувавши HYPERFLOOR один раз, Ви навряд чи коли-небудь захочете використовувати альтернативні продукти.

Leave a Reply