Шви і тріщини, це перше що необхідно виправити в будь-якій поверхні і конструкції, щоб уберегти її від подальшого руйнування.

Також, герметизація швів – це важливий етап в комплексній роботі з матеріалами заводу ALCHIMICA і покриття поверхонь системами HYPERDESMO, які в подальшому служать для гідроізоляції покрівлі, фундаменту, даху, тераси і т.д.

ALCHIMICA є провідним виробником одно- і двокомпонентних поліуретанових герметиків HYPERSEAL. Наші герметики поєднують в собі технологію поліуретанових і сілілірованних поліуретанів. В результаті чого виходить універсальний герметик, який поєднує в собі чудові механічні властивості полімерного герметика з простотою нанесення і нетоксичність сілілірованних поліуретанів. У порівнянні з іншими аналогами, герметики HYPERSEAL відрізняються відмінною адгезією на ранніх стадіях схоплювання навіть на підкладках, традиційно проблематичних для поліуретанових герметиків, наприклад, алюмінію, сталі, полікарбонату і т. д.

Асортимент герметиків ALCHIMICA складається з декількох різновидів. Однокомпонентні низькомодульні герметики, придатні для вогнестійкого нанесення, для будівельних і компенсаторних швів, однокомпонентні високомодульні і швидкотверднучі герметики, придатні для вогнестійкого нанесення для стиків підлог, і, нарешті, двокомпонентні герметики, придатні для заливки, які підходять і настійно рекомендуються для герметизації стиків на тротуарах, перонах аеропортів і злітно-посадочних смугах.

Кожен з видів герметика по-своєму унікальний.

HYPERSEAL ® -EXPERT-150 – це новий низькомодульний герметик, спеціально розроблений для забезпечення затвердіння без бульбашок навіть при дуже високій температурі і вологості. Продукт демонструє чудову тиксотропність, що дозволяє використовувати його навіть в дуже великих деформаційних швах. Він отверждается за рахунок реакції з атмосферним вологістю з утворенням герметика для швів з коефіцієнтом акомодації при 50{5f9741e49a78b66e92a82a12fea14e8fc975863d66a33c190eb9c9b80198b4a4} -му спільному русі і відмінну адгезію. Швидкість екструзії і інструменти для герметика залишаються незмінними в дуже широкому діапазоні температур і умов вологості.

HYPERSEAL-50FC-S і – це герметик для швів з швидким затвердінням. Універсальний клей, спеціально розроблений для використання з поліуретанової і сілілірованной поліуретанової технологією, завдяки чому з’явився герметик, який має кращі властивості обох технологій. Матеріал був модифікований з метою надання поліпшених тиксотропних властивостей.

HYPERSEAL-50V-FC – це швидкотвердіючий клей з характеристиками, подібними HYPERSEAL-50FC-S, але створений з метою застосування для прямого скління. Зазначений матеріал швидко твердіє за рахунок реакції з атмосферним вологістю з утворенням герметика з відмінною адгезією на ранніх стадіях схоплювання.

HYPERSEAL-25LM-S – це низькомодульний герметик нового покоління для ущільнення і запечатування швів, так само, як і попередники, розроблений для використання з поліуретанової і сілілірованної поліуретанової технології і модифікований з метою надання поліпшених тиксотропних властивостей. Крім того, герметик, придатний для розшивки, був модифікований щоб профіль екструзії був ідентичний гібридної технології PU або MS. Швидкість екструзії і оснащення герметика залишаються незмінними в дуже широкому діапазоні температур і умов вологості. Стійкий до ультрафіолетового випромінювання. Після полімеризації HYPERSEAL-25LM-S абсолютно не токсичний навіть при контакті з питною водою і підлягає фарбуванню.

Кілька порад з використання. Поверхні, на які наноситься засіб повинні бути сухими, хімічно нейтральними, без руйнувань, чистими, без пилу, іржі або часточок сторонніх. Розкрити і очистити шви від механічного та органічного забруднення. При пористому, слабкому або зруйнованому підставі використовується відповідний праймер. Не застосовувати хімічно агресивні методи для очищення підстави. Матеріал наноситься вручну механічним або пневматичним будівельним пістолетом, або шпателем. Товщина заповнення шва регулюється пенополіетіленовие (пінополістирольним) джгутом відповідного діаметру. Оптимальна глибина заповнення шва -3-5мм.

Очищення інструменту слід проводити ксилолом або розчинниками 646,647,648 безпосередньо після використання. Валики не підлягають очищенню, тому навіть не намагайтеся їх вимити. Але, мабуть, це єдиний мінус використання герметиків. У всьому іншому герметизація швів це тільки переваги, які все не перерахувати. Якщо залишилися питання – зателефонуйте за вказаними номерами телефонів і отримаєте повну консультацію.

Leave a Reply