До питання зовнішньої гідроізоляції приміщень безумовно потрібно підходити з повною відповідальністю. Але коли мова йде про внутрішню гідроізоляції, тут потрібно враховувати зовсім інші особливості, як під час роботи, так і при подальшому використанні поверхні, яка оброблялася гідроізоляційними матеріалами.

Один із самих основних моментів при внутрішніх роботах – це відсутність хорошої вентиляції приміщень. Наприклад, якщо необхідно провести рідку гідроізоляцію поверхні під плитку у ванній кімнаті, то, як правило, це має на увазі виконання будівельних робіт в маленькому приміщення з досить підвищеної вологою і при цьому обмеженим надходженням свіжого повітря. Тому дуже важливо, щоб гідроізоляція була не токсична як під час нанесення, так і після полімеризації.

Завод ALCHIMICA виробляє різні види гідроізоляції рідкою гумою, в залежності від мети застосування матеріалів. Внутрішня гідроізоляція не виняток. Якщо необхідно обробити підлогову поверхню, тут кращим помічником стане рідка гума HYPERFLOOR, яка складається з двох компонентів, що не містять летючі органічні розчинники, тому дане безшовне покриття можна застосовувати в закритих приміщеннях. Асортимент захисних фарб і лаків ALCHIMICA знаходить широке застосування в гідроізоляційних і підлогових покриттях. Захисні фарби даного виробника забезпечують, при необхідності, відмінну підтримку кольору і відмінну хімічну стійкість. Вони є частиною комплексних систем ALCHIMICA, які включають грунтовки і основні мембрани, і при застосуванні вони значно збільшують термін служби систем, забезпечуючи відмінну адгезію до основних мембран і максимальний захист.

Продукція HYPERDESMO широко використовується в різних країнах світу для ремонту і гідроізоляції. Прикладом довіри споживачів до HYPERDESMO є внутрішні роботи у 2008 році по ремонту Кремля. У Португалії для гідроізоляції поверху автосервісу. ALFA ROMEO в Лісабоні використовувалися епоксидний грунт AQUADUR, двухкомпонентное еластичне самовирівнююче поліуретанове покриття для підлоги HYPERFLOOR-2K і двокомпонентна поліуретанова основа на базі барвника без розчинника HYPERDESMO-D-2K. Ці ж матеріали були застосовані при гідроізоляції підземного паркінгу в Іспанії. У всіх цих проектах HYPERDESMO був обраний серед багатьох інших рішень завдяки своїй чудовій якості і продуктивності.

Через приблизно 25 років після свого першого експорту, масштаби ALCHIMICA долають бар’єр 100 країн світу. Тисячі проектів на п’яти континентах були виконані з використанням продуктів HYPERDESMO та інших інноваційних поліуретанових плівок, розроблених для комфортного і якісного використання кінцевим споживачем.

Ключі: Внутрішня гідроізоляція, рідка гідроізоляція, поліуретанове покриття для підлоги

Leave a Reply