Обзоры

Помилки при нанесенні матеріалів ALCHIMICA

Виробник матеріалів ALCHIMICA пропонує надійну, професійну й економічну гідроізоляцію для широкого кола застосування. Завод налічує тридцятирічний стаж успішного виробництва продукції з метою гідроізоляції на бетонних площинах, залізобетоні, металевих конструкціях, мозаїках, плитах і т.д. Регулярно проводяться технічні випробування та вносяться зміни, які націлені удосконалити і спростити роботу з рідкої гідроізоляцією відповідно до європейської якісті. Але при всій простоті використання безшовного покриття ALCHIMICA, все ж є правила і особливості нанесення, при недотриманні яких можуть виникнути проблеми під час процесу гідроізоляції і вплинути на подальший термін експлуатації обробленої поверхні.

Гідроізоляція є складним завданням і багато в чому залежить від екологічних і технічних умов. Проаналізувавши відгуки споживачів товару ALCHIMICA, ми зробили вибірку і хочемо поділитися з Вами основними недоліками при нанесенні матеріалів. Є базові вимоги до використання продукції, а так само існують рекомендації до певного продукту, який застосовується для гідроізоляції фундаменту, даху, тераси або інших складових споруд.

Одна з найбільш затребуваних моделей серед асортименту ALCHIMICA є мастика HYPERDESMO. Рідка гума HYPERDESMO ідеально підходить, якщо потрібно виконати гідроізоляцію стрічкового або капітального фундаменту. Даний продукт наноситься тонким шаром більш ніж в один шар, інакше є ймовірність утворення бульбашок. Але, при цьому, широкий вибір асортименту пропонує аналог HYPERDESMO – HYPERDESMO-HAA з вбудованим прискорювачем Acselerator 3000 в неактивній формі, який при контакті з вологою вивільняється і прискорює полімеризацію. HYPERDESMO-HAA, як і його попередник, ідеально підходить, якщо потрібно захистити фундамент від води. Особливо цей продукт буде актуальний, якщо необхідно гідроізолювати фундамент в Україні взимку, в країнах з холодним кліматом або в умовах відносно низької вологості. У разі застосування мастики темного кольору, є ймовірність вицвітання кольору під дією ультрафіолету. Для захисту верхній шар покривається пигментованим лаком, HYPERDESMO-A510, HYPERDESMO-A1, HYPERDESMO ® -D.

Перейдемо до не менш популярному продукту сімейства ALCHIMICA – праймеру. Головні помилки при роботі з праймером: нанесення на неміцну поверхню і використання безпосередньо під прямими сонячними променями без захисту, що аналогічно дії ультрафіолету на мастику темного кольору, призводить до знебарвлення або пожовтіння. В даному випадку для збереження кольору, рекомендується використовувати поліуретановий пігментований лак HYPERDESMO-ADY-E. Для підвищення антиковзних властивостей, зносостійкості і абразивостійкості покриття можна застосувати посипання сухим фракціонованим кварцовим піском між шарами.

Які ж основні помилки при нанесенні гідроізоляції незалежно від виду використовуваного матеріалу? Дуже часто не ознайомившись з інструкцією, споживачі починають наносити захист від води на неочищену поверхню, в результаті чого технічні властивості гідроізоляції зменшуються у багато разів ще не етапі робіт. Основа повинна бути попередньо очищеним, висушеним, хімічно нейтральним, рівним, міцним, без тріщин і руйнувань, чистим, без пилу та іржі. Сліди забруднень від масла, маслянистих речовин або хімікатів потрібно видалити за допомогою відповідних миючих, чистячих і знежирювальних засобів. При можливості місце, яке потрібно гідроізолювати, слід вимити сильним струменем води. Ці рекомендації описані в кожній інструкції і дуже прості, але ігнорувати їх категорично заборонено. Якщо Ви хочете провести рідку гідроізоляцію даху, на якій є явні окислення арматури, тріщини, необхідно спочатку провести ремонтні роботи, а потім приступати до гідроізоляції. Однак, якщо залізобетонна дах нова або в хорошому стані, можна сміливо переходити безпосередньо до гідроізоляції.

І це далеко не всі помилки, які допускаються при нанесенні гідроізоляції. На якій би ділянці будівлі не проводилася гідроізоляція рідкою гумою, існують нюанси, які потрібно враховувати. Крім вибору потрібного товару для певної поверхні, потрібно брати до уваги кліматичні умови. Наприклад, в особливо спекотні періоди в південних регіонах вимоги до гідроізоляції покрівлі, де цілодобово використовується кондиціонер з зовнішньої високою температурою і вологістю, радикально відрізняються від гідроізоляції даху при звичайному сухому кліматі. Існують відмінності в гідроізоляції критого басейну та відкритого, де до кожного варіанту потрібна особлива обробка. Якщо Ви плануєте провести гідроізоляцію будинку, звертайтеся до наших фахівців, і вони з точністю підберуть Вам відповідні матеріали і розкажуть всі можливі особливості, щоб зберегти затишок і тепло Вашого приміщення на довгі роки. Гарантію якості підтверджує досвід успішно вироблених гідроізоляційних робіт за допомогою матеріалів ALCHIMICA більш ніж в 100 країнах світу.

Leave a Reply