Про важливість гідроізоляції знає практично кожен, хто коли-небудь стикався з будівельними роботами. Якісно виконана гідроізоляція надійно захищає конструкції і будматеріали від руйнівної вологи, яка сприяє втраті міцності як елементів будівлі, так і всієї споруди в цілому.

В гідроізоляції потребують ті поверхні, які в тій чи іншій мірі піддаються впливу води. Залежно від призначення гідроізоляція ділиться на певні види і способи нанесення.

По застосуванню в просторі вся гідроізоляція складається з трьох основних груп:

 • Підземна. До підземної відноситься гідроізоляція стрічкового і капітального фундаментів, стін і підлоги підвалів, станцій метрополітенів, переходів, тунелів і т.д.
 • Підводна. До цієї категорії належать об’єкти, які знаходяться безпосередньо у воді: резервуари, колодязі і т.п.
 • Наземна. Наземна гідроізоляція досить велика. Будинки, будівлі, мостові конструкції і всі будівлі, які знаходяться вище рівня землі, називаються наземними.

За способом ізоляції будівлі може бути виділена гідроізоляція:

 • Зовнішня. Будинки, мости, естакади, стадіони та інші поверхні, які знаходяться зовні будівлі, відносяться до категорії зовнішньої гідроізоляції.
 • Внутрішня. Якщо оброблювані площині знаходяться всередині приміщення, вони відносяться до внутрішньої гідроізоляції. До даного виду відносяться підлоги, стіни санітарних вузлів і ванних кімнат, стіни під утеплювачем і т.п.

По спрямованості захисту поверхні і способу пристрою гідроізоляція ділиться на два підвиди:

 • Вертикальна. Допомагає гидроизолировать стіни фундаменту і підвалу зовні (збоку) будівлі. Залежно від типу і ступеня вологості підбираються відповідні матеріали.
 • Горизонтальна. Горизонтальна гідроізоляція більш важливий етап в будівництві в порівнянні з вертикальною гідроізоляцією, тому і вимоги до виконання на рівень вище.

Мастики грецького виробника ALCHIMICA відомі у всьому світі. Про високоякісних гідроізоляційних матеріалах з поліуретану ALCHIMICA неодноразово згадується у відгуках споживачів на звичайних будівельних форумах, а масштабні міжнародні виставки регулярно запрошують представників компанії для демонстрації інноваційних розробок в сфері будівельної хімії. Системи ALCHIMICA застосовуються для гідроізоляції як підвальних приміщень, фундаменту, невеликих поверхонь приватних будинків в Києві і області, так і величезних проектів по всьому світу, серед яких можна відзначити:

 • Тунелі швидкісної залізниці Барселона-Париж, побудованих методом розкопок і повторного монтажу нової швидкісної залізниці.
 • Герметизація залізничної гілки, що з’єднує термінали аеропорту Париж Шарль де Голль у Франції.
 • Футбольний стадіон Панатінаїкос в Афінах, який був відремонтований за допомогою продуктів ALCHIMICA.
 • Міст KRK в Хорватії був запечатаний рідкої гумою HYPERDESMO від ALCHIMICA під час робіт з технічного обслуговування.

Універсальної гідроізоляції, яка б підходила під всі види поверхонь, не існує. Вибір матеріалу залежить від міцності конструкції, необхідної сухості в приміщенні, відстані від грунтових вод і безлічі інших чинників. Тому, гідроізоляційні матеріали повинні підбиратися з огляду на всі особливості. Якщо потрібно захистити фундамент від води використовуються один вид продукції, якщо мова йде про гідроізоляцію даху в Україні або більш південних країнах, підбираються матеріали, які будуть результативні при використанні їх на будовах з урахуванням кліматичних умов.

Більш детальну характеристику продукції ви можете дізнатися, звернувшись до фахівців компанії КМК ГРУП, офіційного представника ALCHIMICA на Україні, або на нашому сайті у відповідному розділі:

Незважаючи на різноманітність і широкий асортимент, існує один факт, який об’єднує всі продукти ALCHIMICA. Це бездоганний чітко підібраний склад, який забезпечує рівне безшовне покриття, надійно захищає від води і вологи навіть найскладніші об’єкти.

Leave a Reply