Незалежно від того, чи маєте ви бізнес в автомобільній сфері або авто-тематика це ваше хобі, наступна інформація буде для вас корисною!

Не секрет, що техобслуговування машин є обов’язковою місією автовласників. Наскільки б новим не був автомобіль, металеві складові неминуче піддаються такому неприємному явищу як корозія. Причиною руйнування металу є різні зовнішні впливи: несприятливі погодні умови, талі води, опади. Особливо небезпечний період для металевих складових авто – осінь-зима. В результаті впливу вологи емаль починає поступово відшаровуватися і на її місці утворюється корозія. Радимо при першому ж огляді автомобіля оцінити стан днища, колісних арок і, якщо ще не пізно, вжити заходів. Кращим і самим надійном методом боротьби з корозією є своєчасна профілактика.

Антикорозійна обробка авто – єдиний спосіб захистити метал від впливу вологи. Існує декілька видів обробки проти утворення корозії:

 • цементно-піщаний;
 • бітумний;
 • мастиковий.

Перший спосіб досить застарілий і використовується виключно для вантажного транспорту. Для його застосування і кріплення необхідне використання зварювального апарату і іншого додаткового спеціального обладнання. Такий вид вважається жорсткої ізоляцією.

Другий спосіб гідроізоляції та антикорозійного обробки – бітумне покриття авто. Даний вид досить доступний і поширений на сьогоднішній день. Але довговічним бітум не назвеш, і це його найбільший мінус. Уже при нульовій температурі бітумний шар втрачає еластичність і стає дуже крихким, що в свою чергу призводить до втрати основних властивостей матеріалу.

Мастична обробка – це знахідка ХХI століття. Мастика, вона ж рідка гума, являє собою матеріал на основі чистих поліуретанових смол. Якщо порівнювати з іншими аналогами, рідка гідроізоляція є якісним доступним варіантом, простим у використанні, а головне, здатним значно збільшити період між повторної антикорозійною обробкою автомобіля. Рідкої гумою ви легко зможете покрити днище і колісні арки, не вдаючись до допомоги фахівців. Крім антикорозійних і гідроізоляційних властивостей мастика рідка виступає як додатковий шумопоглинаючий матеріал.

Мастикові матеріали виробництва Alchimica, широко застосовуються в автомобільній сфері: як в спеціалізованих СТО, АЗС, паркінгах, автомийках, так і в вузькопрофільному використанні приватними особами для гідроізоляції гаражів і антикорозійної обробки особистих автомобілів. У Alchimica існують ідеальні матеріали для обробка авто проти корозії:

 • двокомпонентна поліуретан-бітумна мастика для гідроізоляції і захисту від корозії – HYPERDESMO-PB-2K;
 • онокомпонентное поліуретанове захисно-антикорозійне покриття (лак) – HYPERDESMO-D;

поліуретанові герметики нового покоління для ущільнення і запечатування швів: однокомпонентний пастоподібний матеріал на поліуретановій основі – HYPERSEAL-25LM-S і з підвищеною швидкістю полімеризації – HYPERSEAL-50FC-S. Надійно і еластично (динамічно) з’єднує і ущільнює різнорідні матеріали.

Застосування мастичної антикорозійної обробки Alchimica – це ряд переваг:

 • надійне запобігання утворенню корозії;
 • утворення еластичного безшовного покриття;
 • стійкість до палива;
 • вибір колірного рішення;
 • екологічно чистий продукт ;
 • простота у використанні;
 • ідеальна еластичність і міцність;
 • високий рівень вологостійкості;
 • 100{5f9741e49a78b66e92a82a12fea14e8fc975863d66a33c190eb9c9b80198b4a4} адгезія до будь-якої основи;
 • період безремонтної експлуатації до 25 років;
 • стійкість до хімічного впливу;
 • стійкість до ультрафіолетового і іонізуючого випромінювання;
 • морозостійкість.

Захистити від вологи підлогу приміщення, в якому зберігається або обслуговується авто, не менш важливо, так як ця частина будівлі несе велике навантаження при експлуатації. Застосування мастичної гідроізоляції забезпечить надійний захист поверхні від ваги та інших руйнівних впливів на багато років без ремонтного втручання.

Наливні підлоги HYPERFLOOR – ідеальний захист приміщень з підвищеним трафіком. Двокомпонентний матеріал HYPERFLOOR розроблений на основі чистих поліуретанових смол з неорганічними добавками, що забезпечують високу абразівоустойчівость покриття. Для збільшення механічної або хімічної стійкості рекомендується використовувати захисне покриття HYPERDESMO-D або  HYPERDESMO-ADY. Більш детально про характеристики товару ви можете дізнатися в розділі гидроизоляция пола.

Уважно стежте за станом автомобіля. Автомобільні експерти знають, що найважливіше для продовження життя металу – це чистота і сухість самого автомобіля і середовища, де зберігається авто, яку може забезпечити продукція Alchimica. З питань придбання антикорозійних і гідроізоляційних матеріалів HYPERDESMO в Києві, Київській області та інших регіонах країни, звертайтеся до відділу продажів за номером, вказаним в контактах.

One thought on “Використання продукції Alchimica в автомобільній сфері

 1. Vitalina says:

  Добрый день! В ассортименте продукции ALchimica представлены разные виды гидроизоляции. Одно из направлений – гидроизоляция и антикоррозийная обработка автомобилей. Вы самостоятельно, не прибегая к помощи специалистов, можете произвести процедуру нанесения на определенные участки автомобиля. За более детальной информацией можете обратиться по телефону – +380504404437, +380457122192.

Leave a Reply