Рідка поліуретанова гідроізоляція Alchimica протягом останніх 37 років успішно використовується у всьому світі. Проблема впливу дощу і снігу на дахи будівель, плоскі і похилі поверхні буде актуальна до поки буде існувати цивілізація. Постійне завдання виробників гідроізоляцій – пошук системи, яка зможе об’єднати в собі довговічність, економічність, ефективність і більш спрощений процес нанесення зовні і всередині приміщень. Ступінь складності зростає на застосуванні всередині будівель на стелях зі схематичними елементами або електромеханічними установками, такими як кондиціонери, опори для труб, антени, сонячні водонагрівачі і т. д. З кожним роком завод Alchimica вдосконалюють формулу стійкості гідроізоляційної мембрани до всіляких руйнівних факторів.

У 2017 році, в зв’язку зі зростаючими потребами відділу досліджень і розробок, завод Alchimica розширив своє сучасне лабораторне обладнання в Aigaleo до площі 300 квадратних метрів. Це дозволило більш ретельно дослідити розвиток гідроізоляційних мембран. Синтетична природа мастичної гідроізоляції, яка виробляється у відповідності зі суворими правилами і специфікаціями, забезпечує незмінно високу якість продукту. Тільки завдяки точним розробкам виробники Alchimica зуміли зруйнувати міф про те, що ефективно захистити фундамент від води можливо виключно шляхом нанесення декількох шарів рідкої мастичної гідроізоляції. Сучасні мембрани на основі полімерів (модифікований асфальт, ПВХ, EPDM, Hypalon, поліуретан) товщиною всього 2 мм здатні гідроізолювати фундамент та іншу поверхню при нанесенні в один шар. Таким чином, литі поліуретанові плівки при невеликій товщині нанесення, виконують повноціний якісний захист від води незалежно від того, на яку форму або тип поверхні вони наносяться.

За весь час існування Alchimica взяла участь у багатьох міжнародних виставках і програмах, які проходили в Дубаї, Японії, Сінгапурі, Індії та інших країнах світу. У порівнянні з аналогами, безшовне покриття Alchimica завжди знаходилося на порядок вище конкурентів. Не всі представлені на ринку мастичні гідроізоляції в належній мірі відповідають основним критеріям, якими повинна володіти якісна гідроізоляція:

  • Забезпечити повний захист від води. Проникнення води має становити в ідеалі 0{5f9741e49a78b66e92a82a12fea14e8fc975863d66a33c190eb9c9b80198b4a4} незалежно від того використовується рідка гідроізоляція під плитку, як основа для поверхні або в якості рідкої покрівлі.
  • Еластичність. Мембрана повинна володіти значним ступенем еластичності, щоб запобігти пошкодженням після усадки або розширення основи.
  • Довговічність. Властивості мембрани повинні зберігатися з часом.
  • Паропроникність. Мембрана повинна «дихати», щоб пари води всередині будівель і ті, які накопичуються на самій поверхні, могли випаровуватися.
  • Опір парам води. Цією якістю в обов’язковому порядку повинна володіти гідроізоляція, яка застосовується на ділянках, де поверхня піддається впливу високої температури і вологості. Наприклад, якщо необхідно виконати рідку гідроізоляцію даху.

Alchimica пропонує ефективні поліуретанові мембрани для різного використання, які відповідають всім вищевказаним критеріям. Вони можуть бути застосовані на поверхні будь-якого типу і призначення. В асортименті представлені продукти для кожного випадку незалежно від типу застосування та переважаючих умов, які забезпечують довгостроковий захист від природних явищ. За допомогою рідкої гуми Alchimica з легкістю можна провести гідроізоляцію покрівлі, фундаменту, тераси, стін будинку, підземних частин будівель, а також автомагістралей, мостів та інших споруд.

У 2019 Alchimica розширює свої перспективи і можливості. Спільно з українською компанією KMK Group Ukraine створюється абсолютно новий продукт Rinoflex, розроблений для застосування на поверхнях будь-якого типу з максимально ефективними властивостями при кліматичних умовах України. Високоякісна грецька гідроізоляція стрічкового або капітального фундаменту в Україні стала більш доступною для населення всередині країни.

І це лише частина історії трансформації Alchimica з невеликого грецького підприємства у всесвітньо відомий бренд. У Alchimica ви знайдете все, що вам потрібно!

Leave a Reply