Кожний господар мріє про теплий, затишний і сухий будинок. Але на заваді часто стають чинники, які погіршують рівень життя. Це сирість, підвищений рівень вологості, наслідком чого є неприємний запах, цвіль, аварійний стан стін, погіршення експлуатаційних параметрів споруди. Щоб уникнути цих проблем, необхідно правильно і грамотно вирішити питання гідроізоляції.

Особливо це стосується частин споруди, найбільш схильних до сезонного (атмосферні опади, грунтові води) або побутового впливу води: ванні кімнати, кухні, цокольні приміщення, тераси, балкони. Навіть невеликої кількості води достатньо для розвитку шкідливих для людини бактерій. Проникнувши в підвали, вода легко піднімається по незахищеній стіні в житлове приміщення. Гідроізоляцію фундаменту тераси, ванних кімнат і інших приміщень необхідно робити на стадії будівництва. Але, якщо проблема виникла вже в процесі експлуатації, в такому випадку виконуються гідроізоляційні роботи зсередини споруди.

Старі методи не можуть забезпечити сучасних будівельних вимог. А в деяких випадках їх застосування може призвести навіть до погіршення (нездатність вільного парогазообміну, неможливість нанесення штукатурки, наклеювання плитки і т.д.). Далеко не всі гідроізоляційні матеріали придатні для застосування всередині будинку. Важливо не тільки провести гідроізоляційні роботи, але і не нашкодити здоров’ю як під час нанесення, так і в подальшій експлуатації.

На допомогу вам прийде продукція ALCHIMICA, яку можна безпечно використовувати в приміщенні, навіть якщо це закрита кімната, в якій неможливо забезпечити високу вентиляційність! AQUASMART® -HYBRID-MONO (АКВАСМАРТ ГІБРИД МОНО) (від ALCHIMICA – це єдине правильне рішення проблеми! Через еластичної консистенції і складових даний вид гідроізоляції ще називають рідкою гумою.

Продукт AQUASMART®-HYBRID-MONO – це унікальний гідроізоляційний екологічний засіб, який не вимагає спеціального захисту. АКВАСМАРТ ГІБРИД МОНО поєднує в собі кращі властивості акрилу і поліуретану, легко використовується як на вертикальних, так і на горизонтальних поверхнях, повністю приклеюється до основи і утворює безшовне, еластичне, гумоподібне і гідроізоляційне покриття. Наноситься на поверхню звичайної пензлем, валиком або безповітряним шляхом розпилення у два шари. Підходить як для зовнішніх, так і внутрішніх робіт. У разі необхідності приміщення можуть бути оброблені в будь-який період року незалежно від погодних умов. Як гідроізоляційний матеріал, AQUASMART®-HYBRID-MONO можна застосовувати і при кладці плитки. У разі виникнення розривів у водопроводі, протікання в багатоповерховому будинку або інших пошкоджень, пов’язаних з водою, відсутність гідроізоляції або неякісна гідроізоляція на підлозі можуть привести до вимушеного ремонту не тільки у вашій квартирі, але і в сусідніх квартирах поверхами нижче. Навіть якщо ви довірили ремонт у ванній кімнаті фахівцям, проконтролюйте, щоб в першу чергу була виконана рідка гідроізоляція під плитку.

Самостійно обробляючи стіни і підлогу в приміщенні, радимо звернути особливу увагу на такі ділянки як:

– місця стиків стін і підлоги, а також стін і стелі;

– шви, тобто ділянки, тобто ділянки з’єднання, отримані під час бетонування стін або при монтажі опалубки;

– місця підведення комунікацій;

– тріщини і пошкодження, що виникають внаслідок природної усадки будинку;

Щоб волога від атмосферних опадів, грунтових вод і загальної вологості не шкодила будівлям, а також для профілактики цвілі і грибка, радимо своєчасно проводити профілактичну гідроізоляцію стін. AQUASMART® -HYBRID-MONO – безпечний і надійний помічник, який вирішить ваші проблеми і допоможе відновити комфортний мікроклімат вашого будинку! Крім внутрішньої гідроізоляції серед асортименту ви зможете знайти потрібний вам товар для гідроізоляції покрівлі, фундаменту і інших складових будови. Наші клієнти, які вже виконали гідроізоляцію будинку в Києві, області та інших регіонах України, переконалися на власному досвіді, що вартість рідкої гідроізоляції ALCHIMICA на 100{5f9741e49a78b66e92a82a12fea14e8fc975863d66a33c190eb9c9b80198b4a4} виправдана його якістю!

Leave a Reply