Незважаючи на постійне оновлення асортименту басейнів, пристрій бетонної чаші залишається одним з найпопулярніших видів стаціонарних басейнів. Однак бетонний матеріал вимагає додаткового догляду та обробки, інакше є ймовірність поступового руйнування всієї конструкції. Причина такої вразливості – підвищена пористість бетонної матеріалу. Бетон має властивість вбирати вологу, яка призводить до утворення тріщин.

Саме тому, встановлюючи бетонний басейн, обов’язково подбайте про його своєчасну гідроізоляцю. Залежно від місця зведення басейну, гідроізоляція буває поверхневою, внутрішньої або комбінованої. Якщо басейн знаходиться всередині приміщення обробки вимагає тільки внутрішня частина басейну. Якщо ж монтаж басейну планується під відкритим небом, якісну гідроізоляцію слід нанести як на внутрішню частину, так і зовні, щоб захистити від грунтових та талих вод. Вчасно виконана захист від води допоможе запобігти появі пошкоджень на бетонній чаші і продовжить життя басейну. Але не всі гідроізоляції однаково ефективні.

Основні якості, якими повинні володіти гідроізоляція для бетонних басейнів:

вологонепроникність;

• стійкість до деформацій та інших механічних впливів;

• несприйнятливість до перепадів;

• хороше зчеплення в іншими матеріалами;

• еластичність.

Рідка гума є самим універсальним матеріалів для застосування в якості гідроізоляції бетонних чаш. Мастика може виступати як рідка гідроізоляція під плитку або мозаїку, а якщо вибрати відповідний колір, можна сміливо використовувати в якості фінішного покриття.

Матеріали для гідроізоляції HYPERDESMO від ALCHIMICA – одні з лідируючих мастичних засобів захисту від води. Найбільш поширеними системами HYPERDESMO для рідкої гідроізоляції резервуарів є: HYPERDESMO-2K-, HYPERDESMO або HYPERDESMO-H.A.A. Для підвищення експлуатаційної надійності і стійкості покриття до агресивних речовин рекомендується поверх мастики HYPERDESMO нанести фінішні покриття HYPERDESMO-D або HYPERDESMO-ADY в 2-3 шари з загальним мінімальною витратою 300гр / м2.

Який продукт ви б не обрали, слід спочатку перевірити надійність покриття на відсутність протікання, перш ніж приступати до фінішного покриття. Для цього необхідно залити ємність водою і витримати до 10-15 днів. І тільки після того, як переконаєтеся, що гідроізоляцією покрита вся основа, можна приступити до фінішного покриття

Для внутрішньої гідроізоляції басейнів використовується двокомпонентне безшовне покриття на основі епоксидної смоли EPOXY RESIN 51-POOL. Епоксидна фарба EPOXY RESIN 51 POOL забезпечує водонепроникність і декоративний вигляд басейну, а відмінна довговічність і стійкість до ультрафіолету, робить його ідеальним для відкритих басейнів.

На нашому сайті ви можете придбати гідроізоляцію високої якості для використання для самих різних напрямків: рідка гідроізоляція для даху, тераси, стрічкового та капітального фундаментів, а також зовні і всередині будівель. Для того щоб купити гідроізоляцію для басейну, фундаменту, покрівлі та будинки в Києві і Україні достатньо зателефонувати або зробити замовлення в онлайн-формі. Гідроізоляційні матеріали, які забезпечать довговічність вашого басейну і надійно захистять фундамент від води, можна замовити з доставкою по всій території України!

 

 

Leave a Reply