З моменту появи гідроізоляції Alchimica HYPERDESMO пройшло не одне десятиліття і за цей час матеріал, який використовується при виготовленні, удосконалювався по мірі змін сучасних будівельних вимог. На відміну від інших аналогів, гідроізоляція нового покоління HYPERDESMO має широку сферу застосування, від робіт всередині приміщення до захисту від води таких масштабних об’єктів як стадіонів, мостів, естакад та інших споруд. Наносити гідроізоляцію можна на найрізноманітніші поверхні. Гідроізоляція надійно закриває пори в бетоні від проникнення вологи і діє як додатковий бар’єр на інших площинах. Один матеріал, здатний повністю замінити всі інші цілеспрямовані види гідроізоляції.

Однією з головних сфер, де широко застосовується розглянутий матеріал, є гідроізоляція стрічкового і капітельного фундаментів в Україні. Гідроізоляція будь-якого виду фундаменту повинна бути виконана своєчасно і якісно. Від цього залежать всі наступні етапи будівництва. Перепади температури, дощі, сніг, мороз, і багато іншого впливає на стан основи будівлі. Такого типу навантаження витримують далеко не всі фундаменти. Гідроізоляція для фундаменту Alchimica стійка до змінних погодних умов, перепадів температур, утворення крижаної кірки і танення. Якщо будівництво заплановано поблизу підводних вод або в районах з підвищеною наявністю солей, надійно гідроізолювати фундамент – це вкрай необхідний захід обережності, який допоможе уникнути неприємних наслідків в майбутньому.

Наступна поширена сфера застосування – гідроізоляція даху. Саме цю ділянку найбільше схильний до кліматичних впливів у вигляді дощових і талих опадів, сонячних променів, вітру та інших природних явищ. При розробці матеріалів HYPERDESMO для гідроізоляції покрівлі були враховані всі особливості даного елемента конструкції, що допомогло створити гідроізоляційні безшовні мембранні покрівлі на основі сучасних мастик холодного нанесення зі спеціальною функцією захисту від всіх перерахованих вище факторів, в тому числі від ультрафіолету. Серед асортименту рідкої гуми для даху ви можете обрати колір продукту, який буде відповідати вашим запитам. Завдяки високій міцності HYPERDESMO витримує помірні пішохідні навантаження, тому даний матеріал також підійде для гідроізоляції тераси!

Коли мова йде про гідроізоляцію стадіонів, естакад, паркінгів та мостів, крім ефективності, важливою умовою є – простота використання, від якої залежать терміни виконання великого обсягу роботи. Нанесення гідроізоляції Alchimica не вимагає попередньої підготовки, додаткового спеціального обладнання або особливих погодних умов. Вибравши рідку гідроізоляцію Alchimica і дотримуючись простих рекомендацій, ви не тільки забезпечите захист великих будівельних об’єктів від руйнівної дії води, а й заощадите бюджет, так як витрата обробки поверхні мастикою мінімальна.

При будівництві басейнів чи резервуарів для води, важливо прийняти заходи запобігання протікання задля того, щоб зберегти властивості чаші на довгі роки. Для внутрішньої гідроізоляції басейнів матеріали Alchimica є ідеальним варіантом вирішення проблеми. Продукти для гідроізоляції басейнів і матеріалів HYPERDESMO не містять розчинників, забезпечують водонепроникність і декоративний вигляд басейну, а відмінна довговічність і стійкість до ультрафіолету, робить його ідеальним для відкритих басейнів. Окрім цього продукція Alchimica володіє високою гідрофобністю і стійка до гідролізу.

Якщо необхідно обробити підлогову поверхню всередині будівлі, кращим варіантом стане використання безшовного покриття HYPERFLOOR від Alchimica, яка складається з двох компонентів, які не містять летючих органічних розчинників, що робить її безпечною для застосування в закритих приміщеннях. Захисні фарби і лаки Alchimica одні з найпопулярніших засобів для гідроізоляційних і підлогових покриттів. Захисні фарби даного виробника забезпечують, при необхідності, відмінну підтримку кольору та хімічну стійкість.

У разі, якщо гідроізоляція порушується на вже створених будівлях, замінити на яких бетонну поверхню або гідроізоляцію буде складно, гідроізоляція Alchimica стане вашим кращим помічником. Рідка гума справляється із завданням відновлення гідроізоляції вже існуючих споруд. Також Alchimica показала хороші результати в якості рідкої гідроізоляції під плитку.

Більш детальну інформацію про технічні характерістаки кожного з продуктів відповідного направлення можна дізнатися у відповідних розділах сайтів. А якщо ви бажаєте купити гідроізоляцію для покрівлі, підлоги, всього будинку або захистити фундамент від води, зв’яжіться з нашими фахівцями – і вони допоможуть вам підібрати необхідну модель продукту з урахуванням ваших потреб і регіональних особливостей!

Leave a Reply