Поліуретанові наливні підлоги з кварцовим піском – надійні і довговічні поверхності для застосування в житлових, громадських і промислових приміщеннях, а також для зовнішнього використання. Промислові підлоги та вуличні покриття потребують додаткового захисту. Особливо уразливі місця, де поверхність підлоги постійно піддається руйнівному впливу води, технічної рідини і високих навантажень.

До таких об’єктів найчастіше відносяться:

 • приміщення промислового призначення
 • господарські, харчові блоки
 • сауни, басейни
 • відкриті майданчики – тераси, веранди
 • складські приміщення
 • гаражі, автосервіси, автомийки
 • вокзали, станції
 • тротуари, ступені
 • громадські організації

Подібні зони повинні бути не тільки витривалими і захищеними від вологи, а також нековзкими. Серед великого вибору наливних підлог професіонали віддають перевагу поліуретановим матеріалам Hyperdesmo ( Гипердесмо ) від Alchimica.

Для додання наливній підлозі Hyperdesmo противозовзких властивостей і міцності застосовується кварцовий пісок або іншими словами – кольоровий пісок. Головні переваги технології нанесення наливної підлоги з кварцовим піском:

 • ідеально рівне покриття
 • захист від згубного впливу води і агресивних речовин
 • міцність і зносостійкість
 • довговічність
 • механічна міцність
 • протиковзкі показники
 • стійкість до займання
 • стійкість до ударних навантаженням
 • відсутність усадки і тріщин після полімеризації
 • естетичний вигляд

Технологія виконання обмазувальної гідроізоляції із застосуванням кварцового піску досить проста: на попередньо підготовлену поверхню виливається шар наливної підлоги з кольоровим кварцовим піском, поверх чого покривається захисним шаром фінішного покриття (фарба). Підлягає нанесенню суцільним шаром, а також окремими протиковзкими смугами (наприклад, на схилах або сходах). Однак, на кожному з вищезазначених етапів є деякі правила, що необхідно враховувати під час виконання роботи.

 

Підготовка поверхні

Поверхня повинна бути очищена від пилу та інших забруднень. При необхідності висушити. Попередньо важливо відремонтувати тріщини і пошкодження. В іншому випадку при заливці матеріал буде потрапляти в щілини, що впливає на рівномірність нанесення.

Грунтування

Грунтування відіграє важливу роль для правильного зчеплення між поверхнею і майбутньою підлогою. Для нанесення знадобиться звичайний валик або пензлик. Наприклад, можна використовувати ґрунтовку Microsealer 50.

Температурний режим

Як правило, наливну підлогу необхідно заливати з температурою повітря не менше +5˚. Продукція ТМ Heperdesmo від заводу Alchimica має унікальні властивості, які дозволяють наносити навіть при мінусовій температурі повітря (при дотриманні певних рекомендацій).

Підготовка матеріалу

Якщо рідка гума двокомпонентна – необхідно змішати склади між собою. У разі роботи з однокомпонентним матеріалом, рідку гуму відразу з’єднують з піском. Для нанесення достатньо використовувати звичайний валик.

Засипка піском

Кварцовий пісок наноситься поверх незастиглого шару мастики, рівномірно розподіляючи по всій площі без пробілів і гірок. Рідка гума HyperdesmHAAяка найчастіше використовується для даних цілей, не пузириться і не дає усадки після повної полімеризації. Від моменту нанесення до повної полімеризації всього 3-4 години 

Покриття лаком

Після закінчення часу обережно змести залишки піску з поверхні. Поверх рідкої гуми з піском покрити прозорим лаком Hyperdesmo ADY – E.

Прекрасні експлуатаційні властивості пристрою «кам’яного килима» відмінно проявляють себе в місцях масового скупчення людей. З механічними показниками пристрою наливної підлоги з застосуванням кварцового піску не зрівняється жоден аналог на ринку. Рівномірне покриття і захищене покриття фарбою виключає стирання і втрату кольору з часом.

Поліуретанові підлоги з кварцовим піском створюють найоригінальніше безшовне покриття з зображенням будь-якого дизайну і колірних поєднань. Варто лише включити фантазію – і за допомогою потрібної фракції найсміливіші ідеї будуть втілені в життя.

Серед основних використовуваних продуктів можна виділити наступні:

 Головна відмінність мастики HYPERDESMO-PB-2K (20 кг + 20 кг) від двох інших продуктів – це кількість компонентів. Рідка гідроізоляція HYPERDESMO-PB-2K складається з двох компонентів на основі чистих еластичних гідрофобних поліуретанових смол, змішаних з хімічно полімеризованим чистим бітумом.

Мастика HYPERDESMO-PB-1K FC (25 кг) – це однокомпонентний пастоподібний тиксотропний матеріал для ремонту пошкоджених поверхонь. Важлива властивість HYPERDESMO PB-1K – це відмінна адгезія практично до будь-якого типу поверхні, з використанням або без використання спеціальної грунтовки. 

Рідка гідроізоляція HYPERDESMO-PB-1K (20 кг) – це спеціальна однокомпонентна гідроізоляційна мембрана для закритих горизонтальних поверхонь, таких як фундаменти, підвали, паркінги, стоянки і т.д. HYPERDESMO-PB-1K має відмінну адгезію до більшості поверхонь, в тому числі бітумних.

На фото зображені приклади нанесення наливної підлоги з кварцовим піском, які були здійснені в Латвії, Словаччини, Україні та інших країнах світу.

Більш детальну інформацію про товар ви можете отримати, звернувшись до менеджера по номеру телефону: +380504404437. У нас ви можете придбати гідроізоляцію для будь-якого об’єкта за ціною від виробника.