Огляди

Гідроізоляція сховища для продуктів

Де знаходиться ваше овочесховище: у погребі чи холодильнику? Якщо ви хочете запастися урожаєм і продуктами на довгий термін, особливо на зиму, вам необхідно подумати про облаштування підвального приміщення. Відносна вологість повітря менше 80% вважається сухою для зберігання овочів. У такому середовищі продукти швидко в’януть і гниють. Зберігання продуктів вимагає контролю вологості та підтримання постійної низької температури. Що заважає підтримувати сприятливі умови у льосі? Відповідь проста – відсутність якісної гідроізоляції.

Увага

Зважайте на те, що гідроізоляцію слід проводити на етапі будівництва. Але, якщо ви вирішили повернулися до цього питання пізніше, то не варто відступати - все реально, просто буде трішки складніше.

Вберегти льох від попадання вологи можна за допомогою власних сил:

  1. на дно котловану необхідно укласти шар глини висотою 10 см і добре утрамбувати, щоб таким чином запобігти проникненню ґрунтових вод;
  2. другий шар необхідно викласти з піску, також заввишки 10 см;
  3. третій етап – залити бетонний фундамент та покрити його руберойдом.

Такого прошарку буде достатньо, щоб врятувати льох від проникнення вогкості з ґрунту. Але, внутрішня та зовнішня обробка стін надалі буде потрібна як додатковий захист.

Для виконання зовнішніх гідроізоляційних робіт використовують рідку гуму HYPERDESMO-PB-1K або HYPERDESMO®-PB-2K. Для обробки швів можна використовувати безшовне покриття HYPERSEAL® – надійний з’єднувач різних будівельних матеріалів (бетону, металу, скла, кераміки, дерева тощо).
Обробляючи поверхню всередині сховища для овочів, зверніть увагу на продукт Aquadur – епоксидна водорозчинна система. Aquadur – не токсичний, не маючий шкідливого впливу продукт, котрий можна наносити в закритих приміщеннях, що погано провітрюються.

Як обробляти підвальні нежитлові приміщення

ми поділилися у темі «Один простий та ефективний спосіб боротьби з пліснявою»

Не забувайте враховувати, що вжиті заходи боротьби з вогкістю можуть стати марними, якщо не проводиметься регулярна вентиляція. Ми маємо унікальну пропозицію, яка допоможе вам виключити ряд будівельних робіт – сучасний льох нового покоління LJOHICHKO. Стіни сховища виконані з бельгійського пластику Paneltim, який можна вставити у будь-який тип ґрунту чи зовні на поверхні. Гідроізоляція в цьому випадку вам вже не знадобиться. Матеріал, з якого виготовлено це сховище, надійно захистить ваші продукти від вогкості, гниття, шкідників та неприємного запаху.
Переваги сховища Ljohichko:

Споживання електроенергії при увімкненому освітленні становить 30 ВТ/год.

З таким льохом ваші старання не будуть марними і всі продукти зберігатимуться надійно і довгостроково.

Напишіть нам 

Залишіть заявку на безкоштовну консультацію

Корзина

Закрити
Sidebar Scroll To Top