Інформація

Гідроізоляція для покрівлі з гарантійним терміном до 25 років

Підвищення енергоефективності будівлі призводить до зниження витрат на опалення та охолодження, підвищення комфорту та благополуччя у приміщенні. Проблеми з вологою та тепловими витоками призводять до єдиного вирішення – ізоляції покрівлі.

Дах – це відкрита частина будівлі, яка зазнає численних навантажень від погодних та механічних впливів, тому застосування ізоляції та гідроізоляції виявляється необхідним. Своєчасна ізоляція покрівлі убереже вас від дорогого ремонту.

Чому важливо використовувати гідроізоляцію для покрівлі?

Гідроізоляція – це основна потреба практично на всіх етапах будівельних робіт, щоб захистити конструкції від несприятливого впливу вологи та води.

Відкриті бетонні дахи – найпопулярніші у сучасному архітектурному дизайні. Однак, оскільки бетон є пористою поверхнею, схильною до різних кліматичних умов, він може вбирати воду, що може викликати руйнування. Вкрай важливо уникати будь-якого витоку води, щоб запобігти зносу та корозії армованого заліза в бетонній конструкції.

Використання металочерепиці практичне рішення для облаштування приватних будинків. Кожен власник знає, що укладання даху без гідроізоляції зменшить термін служби конструкції та самого покрівельного покриття. Гідроізоляція покрівлі під металочерепицю високоякісними системами гідроізоляції та захисту Alchimica забезпечить відмінну стійкість до погодних, хімічних, механічних та теплових впливів, а також до УФ-випромінювання на плоских або похилих дахах.

Гідроізоляція покрівельна на основі поліуретанових мембран HYPERDESMO®

  • Повний захист від впливу навколишнього середовища та погодних умов у будь-яку пору року, усунення вологи та одночасне зниження втрат тепла
  • Можна наносити у будь-яку пору року на всі типи дахів, одночасно захищаючи існуючу гідроізоляційну мембрану від будь-якої форми навантаження, тим самим подовжуючи термін її служби

Правильна гідроізоляція даху Alchimica передбачає гарантовану систему утеплення покрівлі на основі сучасних поліуретанових мембран HYPERDESMO®.

Мастики HYPERDESMO ідеально підходять для:

  • нової покрівлі з бетонної основи та ЦПС
  • ремонту старих покриттів з бітуму та EPDM матеріалів
  • полегшення покрівлі з утеплювача

Чому варто вибирати гідроізоляцію Alchimica

Правильно проведена гідроізоляція на дах – гарантія повного захисту будинку від протікання. Тому до цього процесу потрібно підходити відповідально: підбираючи якісний матеріал, обладнання, кваліфікованих фахівців та дотримуючись технологій. Працюючи з Alchimica, ви отримуєте надійність протягом 25 років. Вся продукція сертифікована та визнана експертами не лише в Україні, а і у країнах Європи та світу.

Компания KMK Group – единственный официальный представитель Alchimica на территории Украины.

В связи с увеличением спроса на продукцию Hyperdesmo, мы ищем новых партнеров: интернет-магазины, специализирующийся на товарах для строительства (узкого и широкого спектра), строительные магазины и строительные компании (при гарантированных годовых объемах закупок). Стать партнером может организация или частное лицо.

Желаете узнать больше о гидроизоляции Hyperdesmo от завода Alchimica или воспользоваться возможностью стать нашим эксклюзивным представителем в Одесском или Николаевском регионах?

Перейдите по ссылке – и узнайте, КАК ЗАБРОНИРОВАТЬ ИНДИВИДУАЛЬНУЮ ЭКСПЕРТНУЮ ВСТРЕЧУ со специалистами KMK Group В ВАШЕМ ГОРОДЕ.

Корзина

Закрити
Sidebar Scroll To Top