Інформація

Чому важливо використовувати гідроізоляцію під час ремонтних робіт?

Ремонт – це про те, що важко розпочати, легко затягнути та неможливо закінчити. І це не було б так смішно, якби не було правдою. Мало хто робить ремонт на одному подиху, та що там казати, часом навіть досвідчені бригади затягують із здачею об’єкта. Тому дуже важливо створити надійну основу під будь-яку будівельну конструкцію. Краще один раз зробити ремонт на професійному рівні та бути спокійним багато років, а деталі косметичного характеру можна змінювати за настроєм чи потребою.

Термін служби продуктів Alchimica™ до 25 років

Багато продуктів Alchimica™ пройшли сертифікацію CE з очікуваним терміном служби до 25 років і відрізняються простотою застосування та відповідають останнім екологічним вимогам. Крім того, компанія має сертифікати ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2004 та ISO 45001: 2018.

Багатьох ремонт насторожує високою вартістю матеріалів, але економія в цьому питанні це лише гарна обгортка, тому що якщо порахувати витрати і припустити через який час матеріали прийдуть у непридатність і вам доведеться знову викласти круглу суму, в цей момент починаєш замислюватися про якість будматеріалів.

Але, що ще збереже ваші заощадження? Захисні матеріали, такі як гідроізоляція. Матеріали для гідроізоляції здатні зупинити руйнівну силу води. Як відомо: вода камінь точить. Ось і будматеріали потребують особливо додаткового захисту.

Які елементи можна зберегти за допомогою гідроізоляції?

Чому важлива гідроізоляція та які види бувають?

Рекомендуємо почитати. Ми детально розібрали цю тему в іншій статті нашого блогу.

Для більш масштабних проектів виконується гідроізоляція:
Гідроізоляція Alchimica збереже ваш бюджет на довгі роки, адже її експлуатація перевищує період понад 25 років, що підтверджено сертифікатом СЕ, першим для гідроізоляційних покриттів.

Особливості покриття не тільки в надійності на довгі роки, а й у адгезії до більшості матеріалів. Еластичність, яка не втрачає своїх властивостей протягом тривалого терміну експлуатації, не дивлячись на кліматичні умови та коливання температур від -40°C до 80°C, витримуючи ударну температуру до 150°C.

Зв’язавшись з нами, ви отримаєте індивідуальну консультацію, яка закриє всі ваші запитання. Оптові клієнти отримують вигідні умови угоди та надійного партнера в особі компанії KMK Group, а якісні будматеріали – це наш профіль. При необхідності є можливість оформити кредит під 0% за 2 хвилини, а доставка до вашого міста буде здійснена компаніями SAT, Нова Пошта, Delivery.

Гіпердесмо – це ефективний захист від води, який вибирають експерти світового рівня.

Напишіть нам

Залишити заявку на безкоштовну консультацію

Корзина

Закрити
Sidebar Scroll To Top