Інформація

Що слід враховувати при гідроізоляції ванної кімнати?

Ванна кімната завжди була і буде “ахіллесовою п’ятою” для вогкості. Бо саме тут найскладніше підтримувати належні умови мікроклімату.

Вогкість у ванній – це міграції грибкових колоній. Як мінімум це псує зовнішній вигляд, а також провокує серйозніші наслідки у вигляді проблем зі здоров’ям і руйнуванням конструкцій.

Термін служби продуктів Alchimica™ до 25 років

Багато продуктів Alchimica™ пройшли сертифікацію CE з очікуваним терміном служби до 25 років і відрізняються простотою застосування та відповідають останнім екологічним вимогам. Крім того, компанія має сертифікати ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2004 та ISO 45001: 2018.

Чи можна обійтись без гідрозахисту? Ні, гідроізоляція ванної кімнати необхідна. Тому що це ваша страховка. Але слід зважати на той факт, що стежити за кліматом у приміщенні все одно необхідно.

При гідроізоляційних роботах у ванній кімнаті прийнято вибирати мастику на основі бітуму. Які продукти Alchimica ми рекомендуємо, щоб гідроізоляція ванної кімнати пройшла успішно?

Продукти Alchimica Призначення Використання
HYPERDESMO-PB-1K обмазувальна гідроізоляція Застосування зовнішнє: Якщо немає доступу до фундаменту, відкопайте його навколо будівлі, очистіть від забруднень і нанесіть обмазувальну вертикальним методом гідроізоляцію (на вибір).
HYPERDESMO-PB-2K двокомпонентна поліуретанова мастика
Aquadur епоксидна водорозчинна система (для житлових приміщень) Внутрішнє застосування: Для безпечної обробки стін всередині приміщення, не містить токсинів.

Які поверхні варто обробити

Гідроізоляція захищає бетонну основу ванної та є гарантом збереження стін, стелі та підлоги у разі аварійних ситуацій, які можуть закінчитися протіканням, затопленням та проривами.

Чому важлива гідроізоляція та які види бувають?

Рекомендуємо почитати. Ми детально розібрали цю тему в іншій статті нашого БЛОГу.

Гідроізоляція вбереже ваше майно від псування, але профілактичні заходи варто підтримувати:

Які переваги від використання гідроізоляції Alchimica ви отримаєте?

Наносити гідроізоляційне покриття можна самостійно за допомогою пензлика або розпилювача. Наші консультанти допоможуть вам при виборі продукції та закриють потреби кожного клієнта. На оптових покупців чекають вигідні пропозиції співпраці.

Оставить заявку на бесплатную консультацию

Корзина

Закрити
Sidebar Scroll To Top