Інформація

Як правильно гідроізолювати стяжку?

Кожен прагне до комфорту та затишку у власному домі, щоб отримувати задоволення від проживання, але щоб цього досягти необхідно провести ремонтні роботи. Цей процес вимагає особливої ​​уваги на кожному етапі будівництва, одним з яких є гідроізоляція стяжки.

Сам процес заливання стяжки один із найбільш енерговитратних як по робочій силі, так і з фінансового боку. Тому важливим завданням є зробити все правильно, щоб потім не поплатитися за помилки.

Термін служби продуктів Alchimica™ до 25 років

Продукти Alchimica™ пройшли сертифікацію CE з очікуваним терміном служби до 25 років і відрізняються простотою застосування та відповідають останнім екологічним вимогам. Крім того, компанія має сертифікати ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2004 та ISO 45001: 2018.

Гідроізоляція підлоги необхідна насамперед як захист від протікання. Ніхто з нас, на жаль, не застрахований від аварійних ситуацій, тому краще заздалегідь потурбуватися про збереження нервів та грошей, що особливо важливо для мешканців квартир, адже там ще можуть виникнути неприємності із сусідами.

Також гідроізоляційні роботи покращують якість стяжки. Як прийнято, момент коли стяжка починає стягуватися намагаються уповільнити і зволожують її, щоб уникнути утворення тріщин. Гідроізоляція уповільнює цей процес, від чого міцність бетону стає сильнішою.

Більшість експертів у галузі будівництва радять виконувати гідроізоляцію для житлових приміщень, так як суміш для заливки стяжки містить багато рідини, яка може просочитися.

Якщо проігнорувати роботи з нанесення гідроізоляції волога вбиратиметься в підлогу та стіни, і поступово руйнуватиме їх. За кілька років у стяжці з’являться тріщини, які можуть призвести до критичних наслідків. Для власників приватних будинків дуже часто необхідно проводити гідроізоляцію двічі, до стяжки та після неї.

Один простий та ефективний метод боротьби з пліснявою

Рекомендуємо почитати. Ми детально розібрали цю тему в іншій статті нашого блогу.

Після того, як всі роботи з гідрозахисту будуть завершені, можна виконати стяжку. Від того, як ви будете виконувати монтаж і які матеріали оберете залежатиме кінцевий результат, щоб забезпечити надійну гідроізоляцію на багато років вперед, віддайте перевагу якісним матеріалам.

Обмазувальна мастика відноситься до рідкої гідроізоляції, яка легко наноситься і швидко висихає, створюючи еластичну мембрану без швів та зазорів.

На сьогоднішній день ми є єдиним офіційним представником грецької гідроізоляції Alchimica в Україні, яка вже багато років визнана світовими будівельними організаціями. Алхіміка пишається не лише властивостями своїх матеріалів, а й тим, що продукція служить понад 25 років. Надійніше покриття вам не знайти! Замовте безкоштовну консультацію та переконайтеся, що це правильний вибір. Якщо у вас немає досвіду проведення будівельних робіт, можна завжди скористатися послугами команди професіоналів і ми знаємо як вам з цим допомогти.

Безкоштовна консультація спеціаліста з вашого питання

Корзина

Закрити
Sidebar Scroll To Top