Інформація

Як правильно та легко гідроізолювати фундамент?

Фундамент – це основа всього і часто ми чуємо застосування цього слова у багатьох спектрах, тому що це база – основа всього. Без надійного фундаменту будиночок посиплеться як картонний. Без міцної основи ніяк не обійтися, а щоб досягти такого ефекту важливо дотримуватися технологій сфери будівництва та якісних перевірених матеріалів.

Термін служби продуктів Alchimica™ до 25 років

Продукти Alchimica™ пройшли сертифікацію CE з очікуваним терміном служби до 25 років і відрізняються простотою застосування та відповідають останнім екологічним вимогам. Крім того, компанія має сертифікати ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2004 та ISO 45001: 2018.

Гідроізоляція фундаменту

Гідроізоляція фундаменту продовжить термін служби основи та захистить від негативного впливу води. Монолітні фундаменти гідроізоляція врятує від нерівномірного просідання. Армований бетон – міцний матеріал, який витримує великі навантаження, але не дивлячись на це він досить вразливий. При взаємодії з водою або вологою міцність слабшає, оскільки вода вимиває цемент, внаслідок чого з’являються тріщини. Мінеральні речовини вимиваються сіллю ґрунтових вод, руйнуючи конструкцію. Промерзання також накладає свій негативний відтінок. Тому гідроізолювати фундамент стає фундаментально важливим! Якщо хочете зберегти затишок і комфорт у власному будинку, а також надійність – процедури не уникнути.

Якісно зроблена робота з фундаментом та стінами цокольного поверху виключить негативні наслідки від контакту з вологою. Сучасні матеріали дозволяють проводити гідроізоляцію самостійно, за допомогою підручних засобів, але також можна звернутися і до будівельної спеціалізованої компанії. Ми працюємо з багатьма фірмами, які мають великий досвід прокладання гідроізоляційного полотна, тому якщо вам знадобляться наші рекомендації, можете сміливо покластись на тих, кому ми довіряємо.

Чому важлива гідроізоляція та які види бувають?

Рекомендуємо почитати. Ми детально розібрали цю тему в іншій статті нашого блогу.

Засоби зовнішнього та внутрішнього використання можна розділити на рулонні, обмазувальні та рідкі. Широкий вибір та сучасні технології дозволяють забезпечити захист від атмосферних опадів, ґрунтових вод, вологи з повітря, створюючи при цьому стійкий бар’єр.
Обмазувальна поліуретанова мастика HYPERDESMO-HAA спростить усі монтажні роботи та виявить стійкість у найекстремальніших умовах.
Вибираючи HYPERDESMO, ви отримуєте гарантію на 25 років, яка підтверджена європейським сертифікатом.

Безкоштовна консультація спеціаліста з вашого питання

Корзина

Закрити
Sidebar Scroll To Top