Інформація

Найкращий матеріал для гідроізоляції підвалу

Підвальні приміщення на сьогоднішній день набули нечуваної донині актуальності, вже третій місяць поспіль як не вщухає лихо з яким спіткнулися українці. Хвилини які тривають вічність, а іноді години ми проводимо у умовних сховищах під лунаючу тривогу. А кожен з нас знає чого варта ніч, прожита під страхом свисту ракет чи не приведи Господи важкої артилерії. Тому понад важливо забезпечити свій тимчасовий прихисток всім необхідним, облаштуватися і вберегти життя та здоров’я.

Термін служби продуктів Alchimica™ до 25 років

Продукти Alchimica™ пройшли сертифікацію CE з очікуваним терміном служби до 25 років і відрізняються простотою застосування та відповідають останнім екологічним вимогам. Крім того, компанія має сертифікати ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2004 та ISO 45001: 2018.

Гідроізоляція підвалу зараз як ніколи актуальна, щоб вберегти здоров’я від надмірної вологи, неприємного запаху сирості, шкідливого впливу плісняви.

Президент України, Володимир Зеленський, під час одного із телемарафонів закликав до обов’язкового відновлення в країні бомбосховищ відносно державних будівельних норм. На найблищі 10 років питання безпеки наших громадян стало першою необхідністю, і тепер всі школи, дитсадочки, житлові будинки мають бути облаштовані належним чином для захисту. Тому, на жаль, нам потрібно швидко адаптуватися до нових умов.

Ми підібрали для вас низку матеріалів для гідроізоляції підвалу, різні технічні рішення закриватимуть лише основне завдання – забезпечити надійну гідроізоляцію приміщення на понад 25 років.

Гідроізоляція торгової марки Alchimica грецького виробництва отримала європейський Сертифікат W3 обумовлений оцінкою експлуатації покриття на протязі 30 років.

Наші друзі, поляки, використовуючи матеріали Alchimica, провели оздоблювальні роботи підлоги, а також горизонтальну та вертикальну розмітки підземного паркінгу житлового комплексу. Обравши наступні продукти системи HYPERDESMO для реалізації проєкту:

Чому важлива гідроізоляція та які види бувають?

Рекомендуємо почитати. Ми детально розібрали цю тему в іншій статті нашого БЛОГу.

Також для зовнішньої обробки рекомендуємо використовувати ґрунтовку Microsealer 50 та поліуретанову двокомпонентну мастику HYPERDESMO-PB-2K.

Матеріали для гідроізоляції підвалу Alchimica вирізняються міцним щепленням, еластичністю та швидкістю монтажу. З приводу застосувань у житлових приміщеннях радимо скористатися безкоштовною консультацією із нашим провідним експертом.

Безкоштовна консультація спеціаліста з вашого питання

Корзина

Закрити
Sidebar Scroll To Top