Інформація

Що таке проникаюча гідроізоляція?

Що слід знати про проникаючу гідроізоляцію:

  • поняття;
  • застосування;
  • переваги та недоліки.

До проникаючої гідроізоляції відносяться склади, що включають в себе домішки піску та цементу. При застосуванні гідроізоляції проникаючого типу активні хімічні речовини потрапляють у бетон і внаслідок реакції утворюють кристали, що затримують воду.
Проникаючу гідроізоляцію рекомендовано використовувати строго для бетонних та залізобетонних конструкцій.

Проникаючу гідроізоляцію рекомендовано використовувати строго для бетонних та залізобетонних конструкцій.

Термін служби продуктів Alchimica™ 25 років

Продукти Alchimica™ пройшли сертифікацію CE з очікуваним терміном служби до 25 років і відрізняються простотою застосування та відповідають останнім екологічним вимогам. Крім того, компанія має сертифікати ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2004 та ISO 45001: 2018.

Спеціалізація проникаючої гідроізоляції обумовлена ​​технічно: при активній взаємодії з водою. Вигода проникаючої гідроізоляції полягає в тому, щоб використовувати більш економний цемент марки W8, про це докладніше трохи пізніше. Застосовувати гідроізоляцію на основі піску та бетону для реконструкції об’єктів не рекомендується, оскільки матеріал може бути неефективним.
Проводити штукатурні роботи після нанесення шару гідроізоляції рекомендується по обробленій поверхні слабо кислотним розчином і після цього її необхідно промити водою., інакше гідроізоляція відставатиме від конструкції. Основа для щільного з’єднання має бути пористої структури.
Хороші матеріали проникають вглиб на 10-12 см. Даний тип гідроізоляції не захищає бетон від дії кислот, хлоридів. Сприятливі умови для підсихання гідроізоляційного матеріалу – це температура понад +5 ° протягом 1-2 діб з моменту укладання.
✓ ПЕРЕВАГИ ✗ НЕДОЛІКИ
Водонепроникність бетону можна підвищити, наприклад, від W2 до W6 (тобто з інтервалом через 2 марки). Складна герметизація стикових з’єднань, швів та ін.

Гідроізоляція HYPERDESMO від Alchimica – вибір світових експертів №1

Рекомендуємо почитати. Ми детально розібрали цю тему в іншій статті нашого блогу.

Сучасні урбаністичні споруди будуються з монолітного залізобетону і для надійного захисту їх від води водонепроникність необхідно щоб була не більше марки W4, щоб витримувати тиск до 40 метрів водяного стовпчику (більшість не відчуває такого тиску). Але і бетон високої водонепроникності не виконуватиме функції захисту від вологи без проведення належної герметизації.
Тобто бетон марки W8 забезпечує водозахист у лабораторних умовах, але без герметизації вода впливатиме на споруду.
Надійна герметизація може бути забезпечена спеціальними матеріалами, склад та технічні характеристики яких відрізняються від захисту бетонних основ. Застосування матеріалів має об’єднувати різні матеріали і технічні рішення.

Проникаюча гідроізоляція може легко замінюватися на продукти бутимного типу Alchimica. Але, якщо ви впевнені, що вашій конструкції нічого не загрожує, наш консультант допоможе вам підібрати додаткові матеріали для герметизації швів.

Безкоштовна консультація спеціаліста з вашого питання

Корзина

Закрити
Sidebar Scroll To Top