Інформація

Як допомогти фундаменту? Гідроізоляція

Без стійкого фундаменту немає сенсу рухатись далі, тому що якщо немає твердої основи під ногами, то все піде шкереберть. Будуючи новий будинок, чи підрехтовуючи свою оселю важливо обирати надійні та добротні матеріали. Бо який сенс вкладати гроші і обезцінювати свою роботу?

Термін служби продуктів Alchimica™ 25 років

Продукти Alchimica™ пройшли сертифікацію CE з очікуваним терміном служби до 25 років і відрізняються простотою застосування та відповідають останнім екологічним вимогам. Крім того, компанія має сертифікати ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2004 та ISO 45001: 2018.

Ми поговоримо з вами саме про матеріали гідроізоляції. І саме перше запитання, котре ми хочемо вам завдати: “На скільки років ви б хотіли забути про питання гідроізоляції?”. Якщо ваша відповідь становить понад 25 років, то можете сміливо витрачати свій час на прочитання цієї статті, у протилежному випадку – не гайте час і мерщій шукайте варіанти які дійсно вам підійдуть.

Ми зі сміливістю можемо вам зізнатися, що гідроізоляція Alchimica – це універсальні матеріали європейського зразку та якості. Для однієї задачі ми можемо запропонувати вам декілька вигідних рішень. Основна задача матеріалів – надійно забезпечити гідропокриття на багато років. Згідно Сертифікату W3 грецьке покриття Alchimica за оцінкою світових експертів та єврокомісії може надійно використовуватися 30 років. Гідроізоляція фундаменту представлена на нашому сайті у широкому асортименті праймерів, ґрунтовок, герметиків та мастик.

Чому важлива гідроізоляція та які види бувають?

Рекомендуємо почитати. Ми детально розібрали цю тему в іншій статті нашого БЛОГу.

Фундамент – це несуча конструкція, на долю якої випадають всі статичні та динамічні навантаження. Комплекс гідроізоляційних робіт включає в себе гідроізоляцію основи підлоги та стін. І дійсно єдиним вірним рішенням буде вибір надійних, довговічних матеріалів для тривалого захисту фундаменту.

Гідростатичний тиск води – це постійний впливаючий чинник на будівлю і саме завдяки рідкій гумі можна досягти:

Будівельні експерти всього світу довіряють Alchimica. На карті ви можете побачити на власні очі скільки країн довіряють грецьокому виробнику гідроізоляції. В Україні окрім СТО, заводів, трибун стадіонів, закладів нам також довіряють такі проєкти як: український інформаційно-просвітницький телевізійний канал “5 канал”, конгресно-виставочний центр “Парковий”, бізнес-центр “Eurasia”, ArtHall “Десятинна, 12”. Також ми надійно співпрацюємо з командою “ХЛК-Технології”, котрі стануть надійним партнером для архітекторів, проектувальників та забудовників.

Безкоштовна консультація спеціаліста з вашого питання

Корзина

Закрити
Sidebar Scroll To Top