При якій температурі можна використовувати матеріал?

– Якщо Ви говорите про температуру навколишнього середовища і основи при нанесенні матеріалу, то, в основному, продукти ТМ ALCHIMICA рекомендується використовувати при температурі + 5 … + 35оС. Деякі матеріали, такі як Primer-HC, Universal Primer, Hyperdesmo + Accelerator можна наносити при температурах до 10оС при гарантуванні сухої основи.

– Якщо мається на увазі температура експлуатації готового покриття з продуктів ТМ ALCHIMICA, то вона знаходитися в діапазоні від-40оС до + 90оС.

Які можливі колірні рішення покриття?

– На рівні виробництва є можливість отримання практично будь-якого кольору, але в зв’язку зі складністю технологічного процесу обсяг замовлення позиції матеріалу нестандартного кольору повинен перевищувати 3000кг.

– Стандартні кольори для основної маси матеріалу:

  • Hyperdesmo, Hyperdesmo-LV, Hyperdesmo-F, Hyperdesmo-FC, Hyperdesmo-classic – білий, сірий, бежевий;
  • Hyperdesmo-D – сірий, прозорий
  • Hyperdesmo-ADY, Hyperdesmo-ADY-E, Hyperdesmo-T – прозорий

Який термін експлуатації покриття Hyperdesmo?

– Виробник матеріалів Hyperdesmo компанія ALCHIMICA має сертифікати РЄ, які підтверджують мінімальний термін експлуатації покриття 25 років.

Чим можна розбавляти матеріали Hyperdesmo?

– Мастики Hyperdesmo, Hyperdesmo-LV, Hyperdesmo-F, Hyperdesmo-FC, Hyperdesmo-classic можна розбавляти ксилол для полегшення нанесення апаратами безповітряного розпилення або нанесення при низьких температурах відповідно з рекомендаціями опису матеріалу. Застосування інших розріджувачів забороняється.

Чим наносити матеріали Hyperdesmo?

– Основна маса праймерів, мастик, фарб і лаків з легкістю наносяться щітками, валиками (НЕ поролоновими), а також апаратом безповітряного розпилення. Вибір будь-якого інструменту і обладнання проводиться в залежності від складності технологічного процесу і обсягів виконуваних робіт.

Де можна застосовувати матеріали Hyperdesmo?

– Виробник матеріалів Hyperdesmo компанія ALCHIMICA надає широкий спектр гідроізоляційних матеріалів абсолютно для всіх конструкцій і вузлів, а також для створення захисних покриттів відповідальних конструкцій і споруд: складні й динамічні залізобетонні конструкції, трибуни стадіонів, плоскі покрівлі, тераси, балкони, басейни, резервуари, підвали , підземні споруди і тунелі, гідротехнічні споруди, градирні, канали, гідроізоляція під стяжку і плитку, ремонт старої бітумної гідроізоляції, захист пінополіуретану (ППУ) про атмосферних впливів, захисне покриття для підлоги – в тому числі, паркінги та гаражі, тощо.