Системи HYPERDESMO зарекомендували себе більш ніж в 100 країнах світу як надійні, професійні, правильну і економічну гідроізоляцію для різних напрямків. Досягнення HYPERDESMO вимірюють тридцятьма роками успішного застосування на бетонних поверхнях, залізобетоних, металевих конструкціях, мозаїках, покриттях з плитки, каменю і т.д.

Асортимент захисних і лакових позицій ТМ ALCHIMICA широко використовується в гідроізоляційних і захисних цілях. Фарби та лаки цього виробника забезпечують відмінний захист кольору, високу стійкість до тертя від циркуляції і відмінну хімічну стійкість. Вони є частиною комплексних систем ALCHIMICA, які включають грунтовки і основні мембрани, при застосуванні вони значно збільшують термін служби систем, забезпечуючи відмінну адгезію до основних мембран і максимальний захист.

Захисні лаки HYPERDESMO мають ряд переваг:


     
  • володіють гідроізоляційними і антиковзаючим властивостями;
  •  

  • стійкі до стирання і ударів;
  •  

  • мають відмінну адгезію до всіх будівельних поверхонь;
  •  

  • всі матеріали готові до застосування, дуже прості в роботі і не вимагають дорогого обладнання.


Серед застосовуваних матеріалів для захисту і гідроізоляції покриття з плитки і каменю можна виділити:

HYPERDESMO-Т. Однокомпонентний лак на основі еластичних аліфатичних поліуретанових смол і ультрафіолетових фільтрів до з високим вмістом сухих речовин. Полімеризується під дією вологого повітря, утворюючи абсолютно прозоре, міцне еластичне безшовне покриття з виключно високою стійкістю до ультрафіолетового випромінювання, як і багато продуктів даного виробника. Не жовтіє і не знебарвлюється під впливом сонця. Має відмінну стійкість до погодних умов, хімічних речовин, механічних і термічних дій. HYPERDESMO-Т не властиво утворення пухирів, завдяки чому можна наносити в один шар.

PRIMER-T. Даний продукт являє собою однокомпонентний прозорий матеріал, спеціально розроблений для поліпшення адгезії HYPERDESMO-T до непористим підставах. Крім HYPERDESMO-T може бути використаний в будь-який виробничої лінії HYPERDESMO. Хімічно PRIMER-T складається з органічних силанов і спеціальних добавок, які оптимізують змочування субстрату в суміші розчинників. PRIMER-T швидко висихає, через 10-15 хвилин субстрат готовий до застосування. Полімеризується під дією вологості повітря.

Серед пропонованого вибору продукції виробника ALCHIMICA Ви завжди знайдете ідеальне рішення для захисту будь-якого об’єкта, який потребує гідроізоляції.

ключі:
-бесшовное покриття, Однокомпонентний лак, гідроізоляції покриття з плитки і каменю